Ještě před prázdninami stačilo nakoupit akcie Facebooku, Applu, Tesly nebo jiného symbolu technologické špičky a zavřít oči. Nákup těchto akcií se vyplatil řadě čtenářů v naší akciové investiční hře Investry, kdy ten nejlepší hráč Petr Buriánek své portfolio zhodnotil z 10 tisíc dolarů na více než 50 tisíc dolarů během tří měsíců. Jsou to ale jen virtuální dolary a skutečným ziskem je především nabytá zkušenost. Nyní ale půjde o víc. Vyhlašujeme soutěž o nejlepšího investora měsíce října. Vítězové se mohou těšit na originální odměny.

Investiční hra

Zajímá vás svět akcií? Naučte se investovat s HN - je tu nová akciová hra Investry.

Pravidla jsou jednoduchá. Vyhrávají ti, kteří během října dokážou své portfolio nejvíc zhodnotit. A aby panovaly rovné podmínky mezi stávajícími investory a nově příchozími, zaznamenali jsme stav portfolia každého investujícího čtenáře v noci z 30. září na 1. října. Teprve ode dneška se tak začíná počítat výkon portfolií. Naskočit do hry lze ale kdykoliv.

Akciová hra je určená předplatitelům HN, po registraci dostane každý hráč k dispozici virtuálních 10 tisíc dolarů a může začít nakupovat. Detailní návod, jak hrát, si můžete přečíst tady.

A jaké odměny v naší říjnové výzvě můžete čekat? Za první místo udělíme voucher na tři měsíce předplatného zdarma, které může čtenář někomu věnovat, a voucher na nákup vína v hodnotě tisíc korun na hnvíno.cz. Druhé místo odměníme též voucherem na předplatné a tričkem HN. Za třetí místo získá výherce voucher na předplatné.

Říjnové obchodování na burzách bude žádat um, neboť trhy jsou nervózní kvůli nastupující druhé vlně pandemie i blížícím se americkým prezidentským volbám. Nezbývá než v sobě najít kousek Buffetta a pečlivě akcie vybírat. 

Související
Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru