Když si plánujete vzít hypotéku, vybíráte hlavně podle úrokové sazby, podle toho, jak je banka rychlá a pružná ve vyřizování žádosti, podle ceny doplňkových služeb a také se vám nechce chodit jinam, když už jste u jedné banky třeba patnáct či dvacet let a vlastně jste s ní celkem spokojeni. Hypotéky jsou pro banky klíčovým byznysem, mají v tom nejvíc peněz a půjčka na bydlení je základ pro to, aby banka mohla klienta zasypávat dalšími nabídkami služeb, protože ho má připoutaného na pěkně dlouhou dobu.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys podle HN
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?
Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru