Digitální banka Revolut postupně spouští možnost přímého nákupu akcií. V tuto chvíli nabízí svým uživatelům více než  300 akcií, s nimiž se obchoduje na amerických burzách NYSE a NASDAQ. Službu firma spustila zatím jen pro uživatele aplikace, kteří si platí nejdražší variantu Metal. Ta vyjde na 300 korun měsíčně.

V následujících týdnech a měsících ji chce firma zpřístupnit i pro zbývající dva druhy účtů, jimiž jsou Standard a Premium. Standard je zcela bezplatný a u této varianty budou zdarma tři obchody měsíčně. U verze Premium, jež vyjde uživatele na 175 korun měsíčně, půjde o osm obchodů zdarma. Verze Metal nabízí 100 obchodů zdarma. Za každý obchod nad zmiňované limity zaplatí uživatel 28 korun a ročně bude platit poplatek ve výši 0,01 procenta ze spravovaných peněz.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru