Po dvaceti letech růstu zaznamenaly před rokem prodeje automobilů v Číně první pokles, který pokračuje dodnes. A vyhlídky na příští rok nejsou o nic optimističtější. Zpomalující ekonomika, americko-čínská obchodní válka a chaotické zavádění nových emisních pravidel zasáhly automobilky velmi tvrdě. Některé zahraniční podniky jsou kvůli současné situaci nuceny využívat jen zlomek svých výrobních kapacit. Úředníci i analytici navíc očekávají, že poptávka po automobilech letos klesne ještě přibližně o pět procent. Řada společností by tak mohla největší světový trh opustit.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.