Někdejší hráč počítačových her a podnikatel Lukáš Pleskot už deset let buduje firmu PLAYzone, která se v tuzemsku stala dominantní v herním byznysu. PLAYzone pořádá herní akce a mistrovství v počítačových, mobilních a konzolových hrách. Také provozuje portál s 250 tisíci registrovanými uživateli.

Tento měsíc koupil od Pleskota polovinu firmy Ivan Zach, vlastník televizní skupiny Prima. Prima je v Česku průkopníkem v programech zaměřených na e-sport a propojením s PLAYzone plánuje v rychle rostoucím oboru zábavního byznysu posílit. Cena transakce je neveřejná.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.