Někteří komentátoři a analytici považovali ještě nedávno bitcoin za splasknutou bublinu. Cena v průběhu roku 2018 totiž spadla z 19 tisíc dolarů na tři tisíce dolarů (propad ve výši 85 procent). Během uplynulých šesti měsíců se nicméně k překvapení mnohých jeho cena téměř zečtyřnásobila, když vyrostl na současných 12 tisíc dolarů. Jaké jsou nejpravděpodobnější důvody růstu ceny?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku

Michal Mejvald 13.07.2019 21:26
Tak mě někdo hacknul a vo bitcoiny sem nejspíš přišel, že já sem se do toho vůbec pouštěl Ukradli mi data i kódy a různý pseudospolečnosti se na tom přiživujou. Udělal jsem kdysi nějakej šílenej multisig kterej si žije vlastním životem a skupuje kupöny na slevy v různejch obchodech a moje data prodává CIA protože si google AI myslí, že jsem Leoš Zeman, starší a hnusnější brácha Donalda Trumpa.