Alon Cohen patří mezi typické zakladatele izraelských start-upů. Po střední škole nastoupil povinnou vojenskou službu, už v 25 letech přitom velel elitní jednotce Mamram, která dohlíží na počítačovou síť celé izraelské armády. Když pak vojsko po sedmi letech opustil, založil si s kolegy z jednotky kyberbezpečnostní firmu CyberArc – podnik, jenž před pěti lety vstoupil na newyorskou burzu a jenž má dnes hodnotu kolem pěti miliard dolarů.

V CyberArcu, firmě zabezpečující citlivá data bank a dalších velkých korporací, dnes už Cohen nepůsobí. Vede ale hned dva další start-upy – Muvix, jenž po světě vysílá speciální videopřenosy, a nsKnox, který zase velkým podnikům nabízí kybernetické zabezpečení jejich plateb.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.