Nejstarší cestovní kancelář v Česku Čedok poslední dobou opět výrazně roste, v jejím čele však došlo k nečekané změně. Téměř před zahájením letošní hlavní sezony odešel z postu generálního ředitele a předsedy představenstva Jan Koláčný, kterého si polský majitel společnosti Itaka na tyto funkce najal teprve před dvěma a půl roky. Na jeho místo přišel manažer z cestovní kanceláře CK Fischer.

Jde o pětačtyřicetiletého Stanislava Zemana, který posledních pět let v CK Fischer pracoval jako šéf produktové nabídky zájezdů do exotiky. Předtím byl obchodním ředitelem Letiště Praha a ČSA. Firma tuto personální změnu šířeji nekomunikovala, zveřejnila ji jen v jedné větě na svých webových stránkách s tím, že k ní došlo od 10. května.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.