Česká investiční společnost Wood & Company přistoupila ke změně názvu svých dvou nemovitostních fondů. Důvodem je snaha o lepší orientaci investorů.

Realitní podfond I., který vlastní obchodní centrum Harfa a také přilehlou administrativní budovu, se přejmenoval na Wood & Company Retail. Podfond Czechoslovak High Yield se nově jmenuje Wood & Company Office. Tento druhý fond se zaměřuje na investice do kvalitních kancelářských nemovitostí v Praze a Bratislavě. Do jeho portfolia patří Hadovka Office Park v Praze a čtyři prestižní budovy v Bratislavě: Aupark Tower, Westend Tower, Lakeside Park a BBC 5.

"Snažili jsme se tím docílit toho, aby investor okamžitě získal co nejpřesnější informaci o zaměření obou fondů – zda se jedná o investice do kancelářských prostor nebo obchodních center," uvedla Veronika Holíková, která má v investiční společnosti na starost marketing a komunikaci.

Oba podfondy jsou určené pro kvalifikované investory. Výše prvotní investice tedy činí nejméně jeden milion korun.

Související

 

Související

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru