Podnikatel ve zdravotnictví Sotirios Zavalianis buduje na zelené louce v areálu Rehabilitační nemocnice v Berouně nové centrum psychiatrické péče. Rekonstrukce nebo stavba nových psychiatrických pavilonů se přitom chystá v rámci probíhající psychiatrické reformy i v dalších nemocnicích. Na rozdíl od státních zařízení jde v případě berounského centra o projekt soukromého investora. Centrum bude mít 200 lůžek a rozpočet vychází zhruba na miliardu korun. Projekt má být dokončený do tří až čtyř let. Ačkoliv je v Česku zoufalý nedostatek psychiatrů a sester, Zavalianis věří, že se mu podaří "přetáhnout" kapacity v oboru psychiatrie právě do jeho nového centra v Berouně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.