Po měsících jednání se dohodl prodej většiny nejúspěšnějšího českého start-upu Kiwi.com. Zatímco většina dosavadních českých investorů z projektu s mnohonásobným zhodnocením vystoupí, nadále v něm zůstává její zakladatel a hlavní postava Oliver Dlouhý. "Já a další spoluzakladatel Kiwi Jozef Képesi jsme prodali jen nepatrnou část našich podílů. Zůstáváme ve firmě jako významní společníci a nemění se ani naše exekutivní pozice," říká v rozhovoru pro HN Dlouhý. A rozpovídal se také o tom, jak prodej probíhal, proč nedopadla dřívější jednání o vstupu velkého investora, kde má Kiwi slabiny či jak se cítí po jednom z nejsledovanějších prodejů firmy v Česku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.