Koncem dubna vyprší takzvané moratorium, soudní plomba, která ztrátovému a zadluženému e-shopu s módou Zoot.cz chránila jeho aktiva před nároky věřitelů. Zootu to dovolovalo dále podnikat a prodávat svým zákazníkům a také to firmě dalo jistý čas na přípravu řešení krize.

Management největšího tuzemského internetového obchodu s oblečením, který je od ledna v insolvenci, teď po třech měsících příprav musí za věřiteli a následně k soudu přijít s nabídkou, jak jejich pohledávky uspokojí, respektive spíše neuspokojí. Celkem Zoot dluží přes 700 milionů korun. HN se detailně seznámily s návrhem reorganizačního plánu v této kauze. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.