Ve skupině Erste, která vlastní řadu bank ve střední a východní Evropě včetně České spořitelny, dochází ke změnám ve vedení. Ty se dotknou i tuzemské dcery, která je s více než čtyřmi miliony klientů největší českou bankou podle počtu zákazníků a druhou největší podle objemu spravovaných peněz.

Hlavní změna se týká samotného vedení skupiny. Andrease Treichla, bankovního veterána, který pro Erste na manažerské pozici pracoval od roku 1997 a celou skupinu vedl od roku 2008, nahradí v roli generálního ředitele od ledna 2020 Bernhard Spalt.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.