Letošní ročník ankety Manažer roku zná své vítěze. Ceny pro Manažera a Manažerku roku 2018 získali ředitel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT (CIIRC) profesor Vladimír Mařík a generální ředitelka ABB Tanja Vainiová. Držiteli speciální ceny Inovace pro udržitelný rozvoj ankety Manažer roku se stali Michal Jurík (E.ON) za projekt Bateriové úložiště Mydlovary v kategorii Chytrá energetika, Michal Vajdák (Sobriety) za Kosmický program VEGA v kategorii Čistá doprava a v kategorii Průmysl Jan Korol (ADLER) stojící za II. etapou logistického centra Ostrava.

Do síně slávy byl uveden Václav Matyáš, úspěšný manažer, který byl do roku 2018 prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR. Ocenění Inspirativní manažer časopisu Moderní řízení, vydavatelství Economia, převzal ředitel pro lidské zdroje a majetek Vodafone ČR Carl Clarke za svou angažovanost při prosazování rovného přístupu k zaměstnancům a zavedení nové směrnice směřující k pomoci zaměstnancům, kteří se stanou oběťmi domácího násilí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.