Renesančnímu člověku Jiřímu Stablovi sebevědomí nechybí. Co se jeho dýdžejské kariéry týče, předpokládá, že tak jako se kdysi uchytil na Ibize, brzy se mu podaří prosadit v Miami. Do USA dost možná bude výhledově směřovat i se svou další aktivitou, značkou různých výrobků na bázi konopí.

Směr je to nezpochybnitelně dobrý. Po Kanadě právě americký trh liberalizuje svůj přístup k marihuaně. "Na LinkedInu mám denně nabídky, zdravím vás Jirko, víme o vaší historii v oboru, můžeme si nějak pomoci? ptají se," vypráví Stabla, když se potkáváme před plaveckým bazénem na pražském Výstavišti. Vedle žije svým životem nedávno otevřená Matějská pouť.

Stabla natěšen na hodinku své v současnosti jedné z nejoblíbenějších sportovních aktivit – plavání, vytahuje z tašky švihadlo. "Zahřejeme se, ne? Zaskáčeme si," hlásí Stabla na úvod natáčení dalšího dílu pořadu Endorfiny, který má ambici představit zajímavé osobnosti byznysu i veřejného života při jejich zamilovaných sportech.

"V Česku jsem to s konopím udělal na jedna," chválí se pak zakladatel lékáren Carun Pharmacy, Cannabis Institute Czechia a letitý propagátor konopí a jeho účinných látek na problémy kůže a mnohé další zdravotní komplikace a stavy. Před více než deseti lety ve vztahu s někdejší přítelkyní uvěřil tomu, že konopné masti, oleje a další produkty s obsahem kanabinoidů mohou pomáhat a že marihuana nemusí být jen ke kouření. Stablově expřítelkyni měla tehdy konopná mast pomoci od dlouhotrvajících kožních problémů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.