Hotely Ibis ve Švýcarsku nabízejí svým hostům unikátní službu. Pokud se ubytují v jednom ze sedmnácti hotelů v Curychu nebo Ženevě, mohou si objednat správce sociálních sítí, který za ně bude během pobytu přidávat příspěvky.

Turisté si tak budou moci od virtuálního světa na chvíli odpočinout, aniž by přišli o fotografie, které by jim mohli ostatní závidět. Informaci přinesl server Quartz.

Ibis nabízí balíčky za 90 dolarů a více, ve kterých je kromě ubytování zahrnuta i bezplatná služba "Relax We Post". Správu účtu má na starosti najatý instagramový influencer, tedy člověk, který má na sociální síti velké množství sledujících a ví, jak zařídit, aby měly příspěvky co největší dosah. Všechny jím přidané příspěvky však musí být opatřené hashtagem #postedbysocialmediasitter, aby bylo jasné, že je uživatel nepřidal sám.

Zákazník může dočasnému správci svého účtu říct, jakou podobu příspěvků si představuje. Hotel má na druhou stranu jistotu, že se na profilu hosta objeví pouze fotografie a příspěvky vykreslující ubytování i lokalitu pozitivně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.