Tuzemské firmy Prusa Research a Kiwi.com během pár let vyrostly ve stonásobně větší podniky a dokázaly se rozšířit do celého světa. Nyní díky své raketové expanzi ovládly tradiční žebříček 50 nejrychleji rostoucích technologických podniků střední Evropy.

V soutěži vyhlašované auditorskou firmou Deloitte obsadil pražský výrobce 3D tiskáren první místo, když za poslední čtyři roky dokázal navýšit své tržby o více než 17 tisíc procent na loňských 721 milionů korun. Brněnské Kiwi.com se umístilo na druhé příčce. Internetový prodejce letenek za sledované období posledních čtyř let rozšířil svůj byznys více než 120krát a loni utržil 17,7 miliardy korun.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jaké další české firmy v žebříčku uspěly?
  • Za kolik se dá pořídit Průšova tiskárna?
  • Co firmu loni přibrzdilo v růstu?
  • Kolik může vynést chystaný odprodej portálu Kiwi.com jeho současným akcionářům?

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.