Strojírenská společnost GTW Bearings z Příšova zabývající se výrobou kluzných kompozicových ložisek se stala v Plzeňském kraji letošním vítězem regionálního kola soutěže Vodafone Firma roku, kterou vyhlašují HN.

"Jde o ocenění dlouholeté práce celého našeho kolektivu. Firma je na trhu dlouhou dobu a všichni spolupracovníci si toto vítězství zaslouží," řekl spoluzakladatel a spolumajitel firmy Jiří Šujanec. "Potěší také to, že vidíme, že si naší práce váží i ostatní," dodal.

firma roku

Foto: Pavel Vítek

Firma, která vznikla v roce 1996, cílí na trh, jenž je charakteristický poměrně malým počtem významných odběratelů, kteří poptávají speciálně navržená ložiska určená pro konkrétní stroj. Jde například o turbíny, převodovky nebo generátory. Mezi obchodní partnery a odběratele podniku patří například společnosti Siemens, Doosan Škoda Power či GE Power.

"Zajímáme se o prostředí, ve kterém budou ložiska fungovat, a snažíme se zjišťovat příčiny, které vedou k poškození ložisek. Díky tomu identifikujeme příležitosti pro zlepšení a inovace vlastních výrobků," uvedl dále Šujanec.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru