Strojírenská společnost GTW Bearings z Příšova zabývající se výrobou kluzných kompozicových ložisek se stala v Plzeňském kraji letošním vítězem regionálního kola soutěže Vodafone Firma roku, kterou vyhlašují HN.

"Jde o ocenění dlouholeté práce celého našeho kolektivu. Firma je na trhu dlouhou dobu a všichni spolupracovníci si toto vítězství zaslouží," řekl spoluzakladatel a spolumajitel firmy Jiří Šujanec. "Potěší také to, že vidíme, že si naší práce váží i ostatní," dodal.

firma roku

Foto: Pavel Vítek

Firma, která vznikla v roce 1996, cílí na trh, jenž je charakteristický poměrně malým počtem významných odběratelů, kteří poptávají speciálně navržená ložiska určená pro konkrétní stroj. Jde například o turbíny, převodovky nebo generátory. Mezi obchodní partnery a odběratele podniku patří například společnosti Siemens, Doosan Škoda Power či GE Power.

"Zajímáme se o prostředí, ve kterém budou ložiska fungovat, a snažíme se zjišťovat příčiny, které vedou k poškození ložisek. Díky tomu identifikujeme příležitosti pro zlepšení a inovace vlastních výrobků," uvedl dále Šujanec.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.