Novým členem představenstva Raiffeisenbank se s účinností od neděle stal Vladimír Matouš, který je odpovědný za řízení IT. Ve funkci nahradil Milana Haina, který po pěti letech na této pozici ukončil působení v Raiffeisenbank a vrátil se na Slovensko. 

Matouš (57) do Raiffeisenbank přichází z pozice člena představenstva Tatra banky, kde měl od roku 2010 rovněž na starosti IT divizi. Předtím pracoval pro společnost T-Systems, kde byl zodpovědný za organizační a funkční integraci technologických divizí v IT a telekomunikacích. Působil také ve společnosti T-Mobile jako ředitel technologického provozu se zodpovědností za telekomunikační a IT technologie.

Raiffeisenbank poskytuje v ČR bankovní služby od roku 1993. Majoritním akcionářem je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru