Pražskou White & Case vede nově Petr Pánek

Partner globální praxe White & Case v oblasti fúzí a akvizic Petr Pánek byl jmenován novým řídícím partnerem pražské kanceláře. Nahrazuje v této roli Davida Plcha, partnera globální bankovní praxe, který pražskou kancelář vedl od roku 2013. David, který bude i nadále z Prahy pracovat pro české klienty, se stává členem nejužšího evropského vedení firmy a bude řídit bankovní praxi pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky. Petr Pánek k White & Case nastoupil v roce 2003.

Nový partner CMS

Mezinárodní advokátní kancelář CMS v Praze jmenovala partnerem Libora Prokeše, který se zaměřuje na poradenství především v oblasti nemovitostních transakcí včetně prodejů, akvizic, pronájmu nebo výstavby nemovitostí. V CMS Libor působí od května 2017, kdy společně se svým týmem přestoupil z Wolf Theiss. Nemovitostní tým pražské kanceláře se tak rozrostl na dva partnery a 10 právníků.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.