Německé energetické společnosti innogy v prvním čtvrtletí klesl upravený čistý zisk meziročně o téměř 11 procent na 610 milionů eur (zhruba 15,5 miliardy korun).

Oznámila to v pondělí firma, která působí rovněž v České republice a která by měla být rozdělena mezi mateřský podnik RWE a konkurenta E.ON.

Společnost innogy v pondělí rovněž potvrdila výhled pro celý letošní rok, podle kterého by měl upravený čistý zisk přesáhnout 1,1 miliardy eur. V loňském roce zisk činil více než 1,2 miliardy eur.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Německá společnost innogy oznámila výhled pro letošní rok, podle kterého by upravený čistý zisk měl přesáhnout 1,1 miliardy eur. V prvním čtvrtletí společnosti klesl upravený čistý zisk meziročně o téměř 11 procent.
  • Investiční skupina KKCG podnikatele Karla Komárka minulý týden oznámila, že podala nabídku na převzetí všech aktivit innogy v České republice.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.