Zbavíme vás zlých vzpomínek. Vrátíme vám zrak. Pošleme vás na Mars. Reklamy na mozkovou holografii se hrnou ze všech stran. Píše se rok 2050, Mars navštívily už stovky tisíc lidí. Tedy jen ve své hlavě, ale to oni nevědí. Cesta ke změnám či vkládání vzpomínek i prožitků začala letos, v roce 2018.

Vědci z Kalifornské univerzity v Berkeley vyvinuli holografický mozkový modulátor, který dokáže ovlivnit konkrétní neuronové buňky a vyvolat v mozku myší umělé vjemy. Podobné experimenty dokázali už jejich předchůdci. Technologie amerických vědců je ale přelomová zejména ve své preciznosti, jde navíc jen o lehce invazivní metodu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.