Novým obchodním ředitelem kopřivnické automobilky Tatra Trucks se v dubnu stal Petr Hendrych. Tatra to ve čtvrtek oznámila v tiskové zprávě. Dosud funkci obchodního ředitele v automobilce vykonával Petr Rusek, který je zároveň předsedou představenstva společnosti.

"Tatra po skokovém navýšení výroby v roce 2016 a stabilizačním období v roce 2017 potřebuje někoho, kdo nastaví optimální obchodní strategii do budoucna. Proto na pozici obchodního ředitele nastoupil Petr Hendrych, který má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru," uvedl generální ředitel Tatry Radek Strouhal.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.