Nejmenší obavy o své osobní údaje mají Češi v ordinacích. Výzkum agentury STEM/MARK ukázal, že zatímco při uzavírání smluv po telefonu se o data bojí 73 procent dotázaných, při návštěvě lékaře je takových lidí jen 17 procent. Lékaře samotné však momentálně ochrana osobních údajů velmi zaměstnává a znervózňuje.

Ordinace se připravují na nová evropská pravidla, skrytá pod zkratkou GDPR, která začnou platit za necelý měsíc. Zároveň doktoři, ne vždy úspěšně, odolávají tlakům poradenských firem, jež se jim snaží nabídnout i některé nepotřebné služby.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.