Xiaomi je v Česku třetí nejprodávanější značka telefonů a svou pozici chce utvrdit i rozšířením prodeje mimo internet. Po pilotním prodeji v kioscích otevře v sobotu vlastní "kamenný" obchod v obchodním centru Černý most v Praze. Do Česka Xiaomi oficiálně vstoupilo teprve na podzim loňského roku po několika letech neoficiální dostupnosti. 

Xioami Mi Store je čtvrtá vlajková prodejna výrobce mobilních telefonů v Česku. První vlajkové obchody vybudoval v Česku Samsung, následovalo LG a před rokem otevřel první prodejnu v Česku také Huawei, který podle informací Hospodářských novin plánuje další pobočku. 

Vedle telefonů bude Xiaomi v Praze prodávat i další zařízení jako je elektrická koloběžka, robotický vysavač, rýžovar nebo čistička vzduchu. Zákazníky na otevření prodejny láká Xioami slevami. Všechno zboží na prodejně bude možné koupit s 30procentní slevou. Omezené množství produktů bude zlevněné mnohem více. 

Největší slevu nabídne Xiaomi na telefony Redmi 4X a 5A, ale v omezeném počtu kusů. Lépe vybavený model 4X, který je nejprodávanější v portfoliu značky, bude pro prvních dvacet zájemců k dispozici za 499 korun místo téměř čtyř tisíc. Výbava zahrnuje 3 GB operační paměti, 32 GB prostoru pro data, HD displej a procesor Snapdragon 435 s podporou LTE a Android 7 s prostředím MIUI v9. Padesát kusů modelu Redmi 5A se 2 GB RAM, procesorem Snapdragon 425 s českým LTE a 16 GB prostoru pro data se bude prodávat za 399 korun. 

V článku se dále dozvíte

  • První značkový obchod Xiaomi se otevře v sobotu v 11 hodin v Centru Černý Most.
  • Xioami je čtvrtý výrobce mobilů s prodejnou v Česku po Samsungu, LG a Huawei.
  • První fanoušci ve frontě získají telefony Xiaomi Redmi 4X a 5A za stokoruny.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.