Oblíbená středomořská destinace turistů Palma de Mallorca se chce před davy cestovatelů bránit plošným zákazem. V letošním roce tak skončí pronajímání všech apartmánů a bytů ve městě. Informuje o tom zpravodajský server BBC.
Starosta Palmy Antoni Noguera Ortega oznámil, že zákaz začne platit v červenci. Tímto krokem reaguje na stížnosti místních obyvatel, kterým vadí zvyšování cen nájmů zapříčiněné krátkodobými dovolenými.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru