Potřebujete do svého vozu šuplíky, přípojku na elektřinu nebo třeba svěrák? Žádný problém! Doba, kdy se museli řemeslníci a zaměstnanci firem s každou zakázkou vracet zpět do dílny, je už dávno minulostí. Stále častěji se totiž na našich silnicích objevují užitkové vozy, které jsou vybaveny doplňkovým příslušenstvím na přání. Někdy to může být na první pohled viditelná nástavba, jindy jde o vestavbu skrytou před zraky kolemjdoucích i nenechavců uvnitř nákladového prostoru. Možností, jak upravit auto, je mnoho.

"Náročnost zákazníků užitkových vozidel stoupá. Řada z nich si chce auto přizpůsobit přesně svým potřebám, a úměrně s tím tak stoupá i zájem o individualizaci," potvrzuje trend vedoucí prodeje oblasti speciální úpravy vozidel Volkswagen Užitkové vozy Petr Freiman.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.