Na podzim se v centru Prahy otevře po kompletní rekonstrukci funkcionalistický palác bývalého obchodního domu ARA. Do budovy na rohu ulic Perlová a 28. října se vrátí pobočka banky ČSOB. Největší část prostor ale obsadí společnost HubHub, jež provozuje sdílené kanceláře. Ta tento týden oznámila vstup na český trh.

"Do rekonstrukce budovy investujeme přibližně 200 milionů korun," řekla HN Veronika Klinková, manažerka pronájmů ve společnosti ECE European City Estates. Tato rakouská rodinná firma nemovitost vlastní. "Z paláce ARA zůstane jen skelet. Děláme vše nové od oken přes technologie, výtahy až po vzduchotechniku. Palác ARA bude také jedinou komerční budovou v centru Prahy s neonovým podsvícením," dodala Klinková. Památkáři investorovi podsvícení povolili, protože ho měl dům na fasádě původně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.