Mobilní operátor O2 oznámil, že doplňuje svou dozorčí radu o Kateřinu Pospíšilovou. Do příští valné hromady firmy bude Pospíšilová náhradní členkou tříčlenné rady, kde nahradí Martina Štefunka, který funkci ke konci loňského roku opustil. Dá se ale čekat, že Pospíšilovou akcionáři v nové roli potvrdí.

Kateřina Pospíšilová je od května 2016 členkou vedení firmy, v níž zodpovídá za strategii, inovace, regulaci a soutěžní právo. Vystudovaná právnička v O2 pracuje od roku 2011, kdy nastoupila do jeho právního oddělení jako specialistka na soutěže a regulace. Před svým příchodem do společnosti působila na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže jako tajemnice rozkladové komise pro oblast hospodářské soutěže.

V roce 2015 se podílela na rozdělení O2 na stejnojmenného mobilního operátora a společnost CETIN, které zůstala telekomunikační infrastruktura.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.