Padesátka iniciativ požádala ministerstvo školství o zařazení svých projektů do sítě škol. Jednou z nich je i nová soukromá základní škola, kterou připravuje spolumajitel mezinárodních mateřských škol a jeslí Bambíno Tomáš Trnka. Jako bývalý obchodní ředitel developmentu před deseti lety v Praze založil se svou kolegyní Lucií Pivoňkovou dvě mateřské školy a jesle a v současnosti dosahují obratu 35 milionů korun. Trnka připravoval základní školu několik let. Setkával se s nezájmem státních škol mít ve své budově konkurenční třídy i s obavami developerů, pro které bylo postavení nové školy příliš riskantním projektem. Volné prostory nakonec našel v Praze 4 v budově bývalé obchodní akademie. Nová škola Square má dětem poskytovat od první třídy intenzivní česko-anglické vzdělání.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.