Top chart

 • Českou TV Nova už nechce, ale v případě stejnojmenné bulharské televize je to jinak. Investiční společnost PPF má podle bulharského deníku Kapital v úmyslu koupit tamní televizní stanici Nova. Tu prodává švédský mediální koncern Modern Times Group. MTG by za svou bulharskou Novu mohla podle odhadů získat více než 100 milionů eur.

  V článku se dále dozvíte

  • Charismatičtí podnikatelé Elon Musk a sir Richard Branson jsou víc než jen tvářemi svých společností. SpaceX a Teslu si lze bez Muska představit jen těžko. Podobně by na tom byla Virgin Group bez Bransona.
  • Případné akvizice PPF Group v telekomunikacích či médiích ve střední a jihovýchodní Evropě by mohly být novými výzvami pro exmanažery operátora O2 Tomáše Budníka a Martina Štefunka.
  • Pavol Krúpa dostal od České národní banky vysvědčení, které si za rámeček jistě nedá. Podle centrální banky je nedůvěryhodný, a nesmí proto řídit investiční fond Arca Capital CEE.

  Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

  Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

  Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

  Platba kartou

  Online platba

  Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.