Největší jednodenní vzestup kurzu zaznamenaly ve středu akcie technologické společnosti Snap. Cenné papíry firmy posílily o 47 procent na 20,75 dolaru za kus. Snap provozuje sociální síť Snapchat, která je populární zejména mezi mladými lidmi. Kurz je tak nyní nad loňskou upisovací cenou, která byla 17 dolarů.

K prudkému vzestupu ceny akcií napomohly výsledky hospodaření zveřejněné po závěru úterního obchodování. Snap sice byl v posledním čtvrtletí minulého roku i nadále v červených číslech, ztráta však byla menší, než analytici očekávali.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Investoři ocenili výsledky sociální sítě Snapchat. Ta snížila ztrátu a výrazně zvýšila tržby.
  • Akcie provozovatele aplikace ve středu prudce vzrostly téměř o 50 procent na více než 20 dolarů.
  • Na burzu firma Snap vstoupila loni v březnu. Investorům prodala 200 milionů kusů akcií po 17 dolarech.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.