Top chart

 • Finále prezidentské volby přichází v roce, na který připadá dvacáté výročí jmenování současného prezidenta předsedou vlády. Jako obhájce prezidentského postu je Zeman posuzován především podle svého pětiletého působení ve funkci hlavy státu. Přesto ale stojí za to připomenout také jeho čtyřleté a leckdy kontroverzní působení na postu premiéra.

  V článku se dále dozvíte

  • Nejlidnatější země světa přeskočila éru platebních karet. Stovky milionů Číňanů platí za obědy, veřejnou dopravu a mnoho dalšího pomocí mobilních telefonů.
  • Češi s chutí hradí svoje nákupy pouhým přiložením platební karty k terminálu. Mnoho obchodníků ale stále nechce platby kartou přijímat, jde-li o nízké korunové částky. Čínští obchodníci jen nechápavě kroutí hlavou.
  • Epicentrem lednového propadu tržní hodnoty bitcoinu a dalších kryptoměn se stal byt v newyorské čtvrti Queens. Jde o sídlo serveru Coinmarketcap.com, který publikuje světově nejsledovanější přehled vývoje cen digitálních platidel.

  Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

  Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

  Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

  Platba kartou

  Online platba

  Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.