Kateřina Vymazalová do Epsonu přišla ze společnosti Huawei, kde působila téměř dva roky na pozici Marketing Manager CZ & SK v divizi EBG. Mezi její kompetence patřilo nejen plánování a realizace marketingových strategií, ale také pořádání mezinárodních partnerských akcí, jichž se účastnili významní klienti i členové vlády. Předtím 5 let vedla marketingový tým mezinárodního IT distributora ASBIS, kde se velkou měrou podílela například na úspěšném zavedení značky Prestigio na český trh.

Marketing je pro mě atraktivní pro svou synergii kreativity a preciznosti, kdy si člověk může na jednu stranu popustit uzdu fantazie, ale zároveň musí na konci sedět každé číslo. Mám téměř 7 let zkušeností zejména s oblastí IT marketingu, proto věřím, že mé působení bude pro společnost Epson přínosné,“ uvádí Kateřina Vymazalová.

V Epsonu bude mít na starosti veškeré marketingové a PR aktivity pro Českou a Slovenskou republiku včetně strategického plánování a rozvoje značky.„Epson je inovativní společnost, která přichází s neotřelými řešeními a nebojí se posunování technologických hranic, proto je pro mě výzvou i potěšením stát se členem jejího týmu,“ doplňuje Kateřina.

 

Související