V pondělí večer se koná slavnostní vyhlášení výsledků ankety TOP ženy Česka 2017. Mezi 400 přihlášenými ženami porotci vybrali 14 inspirativních žen byznysu a veřejné sféry. Ty v pondělí převezmou cenu na galavečeru ve Foru Karlín. Cílem ankety, která se letos koná již potřinácté, je zviditelnit úspěšné ženy ve vysokých pozicích.

V porotě letos zasedl například výkonný ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský, ředitel Národního divadla Jan Burian nebo Senta Čermáková, ředitelka pro inovace ve společnosti Deloitte. "Podporuji projekt TOP Ženy Česka, protože je to dobrá příležitost potkat ženy, které mám ráda a kterých si vážím. A vlastně je to dobrá příležitost pro kohokoli. Podobné akce se nepořádají proto, aby se úspěšní a úžasní lidé poplácali po ramenou. Důležité jsou třeba i proto, že jsou inspirující pro ty, kteří jsou teprve na začátku kariéry. A v případě žen jsou to většinou osobnosti úspěšné se vším všudy. Nejen profesně, ale i lidsky. To je podle mě nejvíc inspirující: že lze udělat skvělou kariéru a nedělat kompromisy ani v soukromém nebo rodinném životě," říká Čermáková.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na slavnostním galavečeru v pondělí večer vyvrcholí anketa TOP ženy Česka 2017.
  • Do soutěže se přihlásilo téměř 400 žen, z nichž porota vybrala 14 nejvíce inspirativních.
  • Cílem ankety je zviditelnit úspěšné ženy v byznysu a ve veřejné sféře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.