Novinky představené českými start-upy na veletrhu CES byly jen malou ukázkou inovací, které vznikají v srdci Evropy. Organizace CTA, která CES pořádá, vydala studii Innovation Scorecard, podle níž se Česko řadí do elitní skupiny zemí označovaných jako šampioni inovací. Jde o země, které mají nejlepší podmínky pro rozvoj nových nápadů a produktů.

Zemí nejlépe vybavenou pro rozvoj inovací je podle CTA (Consumer Technology Association) Finsko, které exceluje ve většině měřených parametrů. Za ním jsou Velká Británie, Austrálie, Švédsko a USA. Česku patří v žebříčku desáté místo před Rakouskem nebo Německem a Izraelem.

To nejlepší z veletrhu CES 2018: Vedle Googlu bodoval počítač za 6 tisíc korun nebo robot za miliardu

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.