Závěrečná zpráva o projektu Farma Čapí hnízdo, v níž vyšetřovatelé Evropského úřadu pro boj s podvody (OLAF) téměř po dvou letech shrnuli svoje poznatky, není zrovna čtivě psaná detektivka. Jde spíš o suchou analýzu shromážděných dokumentů, která dochází k jednoznačnému závěru, že projekt na financování farmy z evropských peněz vykazoval znaky podvodu.

Na začátku byl anonym, který dostal OLAF 25. listopadu 2015. Upozorňoval na údajné zneužití evropských dotací pro projekt s názvem Multifunkční kongresový areál Čapí hnízdo, který spadal pod středočeský regionální program (ROP).

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.