O české hotely je rekordní zájem. Za 11 měsíců se v nich ubytovalo víc turistů než za celý rok 2016, celkem přes 13 milionů hostů. Pokud potrvá současný trend, přesáhne počet hostů za celý rok 2017 více než 14 milionů.

A zatímco v předchozích letech v některých měsících počet hostů výrazně klesl, letos silný zájem přetrvává bez ohledu na období roku. Dokladem toho je i výsledek hotelů za listopad. Podle nejnovějších čísel Českého statistického úřadu (ČSÚ) se počet turistů v českých hotelech v listopadu prvně v historii přehoupl přes jeden milion a na rozdíl od minulosti patřil k nejsilnějším měsícům roku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.