O české hotely je rekordní zájem. Za 11 měsíců se v nich ubytovalo víc turistů než za celý rok 2016, celkem přes 13 milionů hostů. Pokud potrvá současný trend, přesáhne počet hostů za celý rok 2017 více než 14 milionů.
A zatímco v předchozích letech v některých měsících počet hostů výrazně klesl, letos silný zájem přetrvává bez ohledu na období roku. Dokladem toho je i výsledek hotelů za listopad. Podle nejnovějších čísel Českého statistického úřadu (ČSÚ) se počet turistů v českých hotelech v listopadu prvně v historii přehoupl přes jeden milion a na rozdíl od minulosti patřil k nejsilnějším měsícům roku.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru