Novým generálním ředitelem skupiny Wüstenrot se stal Michael Pupala. Jako člen představenstva bude zodpovědný především za inovace v oblasti obchodu, služeb a produktů. "Je pro mne velkou ctí a zároveň výzvou stát v čele tak etablované finanční skupiny, jako je Wüstenrot. I nadále budu usilovat o to, abychom byli vnímáni jako odborníci na komplexní řešení bydlení,“ říká nový generální ředitel. “Mým cílem je, aby naše služby nekončily jen u samotného financování, ale byli jsme celoživotním partnerem našich klientů s garancí kvality, férovosti a inovativnosti,” dodává.

V článku se dále dozvíte

  • Se začátkem roku se generálním ředitelem finanční skupiny Wüstenrot stal Michael Pupala.
  • Bude zodpovědný především za inovace v obchodu, službách a v produktech.
  • Wüstenrot působí na trhu s financováním bydlení pro rodiny a jednotlivce.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru