Společnost ČEZ jmenovala Tomáše Kadlece do funkce ředitele firmy ČEZ Prodej. Ta má v rámci skupiny na starosti prodej elektřiny a plynu malým a středním podnikům a domácnostem. Nabízí instalování střešních fotovoltaických elektráren s bateriemi, plynových kotlů, elektrokotlů, tepelných čerpadel a další finanční a servisní služby.

Kadlec v letech 2012 až 2016 zastával pozici generálního ředitele pojišťovny BNP Paribas Cardif v Česku a na Slovensku. "Energetika mě lákala, protože nyní prochází velkou revolucí a je to extrémně dynamický obor. Zákazníci jsou i v této oblasti čím dál náročnější a aktivnější. Očekávají od nás špičkové služby, které jim zajistí větší pohodlí a komfortnější život," říká Tomáš Kadlec. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy a doktorát získal v Centru pro ekonomický výzkum a doktorské studium.

V článku se dále dozvíte

  • Kadlec je bývalým generálním ředitelem pojišťovny BNP Paribas Cardif v Česku a na Slovensku.
  • Jeho úkolem bude zlepšovat služby pro zákazníky.
  • Podle vedení má Kadlec zjednodušit nabídku elektřiny a plynu, rozšířit on-line služby a zavést nové produkty pro domácnosti.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru