Martin Štefunko skončil po čtyřech letech jako předseda dozorčí rady operátora O2. Firma to bez udání důvodů sdělila v oznámení pro burzu. Jde o druhou klíčovou personální výměnu v této firmě po odchodu Tomáše Budníka z postu generálního ředitele, oznámenou už minulý měsíc.    

Operátor v úterý napsal, že Štefunkovo písemné oznámení o odstoupení z funkce člena a předsedy dozorčí rady projednala 29. prosince. Jeho funkce zanikla 31. prosince. Ke stejnému dni zanikla i jeho funkce člena dozorčí rady ve společnosti O2 Slovakia.

V článku se dále dozvíte

  • Operátor O2 oznámil odchod Martina Štefunka z dozorčí rady firmy.
  • Štefunko se dostal na post předsedy dozorčí rady O2 poté, co skupina PPF koupila operátora od španělské Telefóniky. Stál také za rozdělením firmy v roce 2015.
  • Štefunkův odchod z O2 může souviset buď s jeho vlastním byznysem, nebo s dalšími plány PPF.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru