Developer YIT prodává své dva bytové projekty finskému fondu YCE Housing I. Jedná se o rezidenční projekty Koru Vinohradská v Praze a Stein2 v Bratislavě, jejichž hodnota se pohybuje kolem 50 milionů eur (v přepočtu téměř 1,3 miliardy korun). 

V obou případech se jedná o rozestavěné bytové projekty. Součástí prodeje jsou domy se 180 byty, které postupně do roku 2019 vyrostou na místě bývalého pivovaru Stein na hranici bratislavského Starého Mesta. V Česku to je pak bytový dům s názvem Koru Vinohradská, jehož výstavbu zahájil developer YIT na rozhraní pražských Vinohrad a Strašnic letos na podzim. Celkově nabídne 59 bytů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.