Díky firmě Inexad, za kterou stojí Pavel Čmelík, mohou lidé v Česku koupit hračky od britské společnosti Hamleys nebo obleky a košile T.M.Lewin. Čmelík by byl rád, aby obří hračkářství na pražských Příkopech znalo v tuzemsku víc lidí. "Mimo Prahu a Středočeský kraj o nás ví každý dvacátý člověk. To chceme změnit," říká muž, který pracoval mimo jiné jako analytik v londýnské bance Morgan Stanley. Pomoci by mohl e-shop nebo otevření dalšího hračkářství v některém z pražských obchodních center, o kterém nyní Čmelík přemýšlí. Kromě hraček a módy by do Čech rád dostal i fastfood nabízející nízkokalorické jídlo.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pavel Čmelík vlastní v Česku středoevropské licence na značky Hamleys, T.M.Lewin, Barker Shoes a Boux Avenue.
  • Hračkářství Hamleys už po Praze otevřel i ve Varšavě. Další na řadě je Vídeň.
  • V budoucnu by rád přivedl také fastfood s nízkokalorickým jídlem.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.