Expert Elektro patří mezi klasické obchodníky s elektrospotřebiči v kamenných prodejnách. V posledních letech se čím dál intenzivněji snaží adaptovat na to, aby jej lidé vnímali i jako hráče v on-line prostředí.

Zákazníkům, kteří vkročí do jeho víc než pěti desítek tuzemských prodejen, tak například od letoška nabízí takzvané e-shop zóny, kde mohou lidé zboží objednávat a konzultovat s prodejcem přes speciální počítačový kiosek. Separátně roste také samotný e-shop Expert.cz.

V článku se dále dozvíte

  • Společnosti Expert Elektro meziročně klesly celkové tržby, roste jí ale e-shop.
  • Ten má na starosti Michal Švihnos, který napsal knihu o dovozu zboží z Číny a v Česku byl mezi prvními prodejci e-cigaret.
  • Expert Elektro cílí na starší zákazníky, má proto užší a přehlednější sortiment.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru