Vítězové posledních ročníků soutěže Equa bank Rodinná firma roku se sešli v pražském hotelu Grandior. Ke kulatému stolu, který zorganizovala Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP), usedli zástupci rodinných firem Komfi, Gumex, Proxim, Kama, Ollies dorty, Liko-S a Emco.

Na setkání si podnikatelé předávali zkušenosti ohledně strategie při postupném odcházení zakladatele firmy, zapojení vlastních dětí do podnikání a práce se zaměstnanci. AMSP také představila svůj projekt Rok rodinného podnikání 2018, v rámci kterého připravuje kulaté stoly a konference v regionech, poradnu rodinného byznysu nebo výměnné stáže pro nástupníky společností. Dále chce ukotvit definici rodinné firmy do legislativy a práce se zaměstnanci.

V článku se dále dozvíte

  • Vítězové soutěže Equa bank Rodinná firma se sešli u kulatého stolu v hotelu Grandior.
  • Společnost Lidl vybrala 25 milionů korun pro sdružení Život dětem.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru