Maminky, které rozjely projekty v době péče o malé děti. 

Magdaléna Boušková, Web od sousedky

S manželem a dvěma dětmi žije v malé vesnici kousek od Prahy. Dříve pracovala v marketingu v nadnárodní firmě, na mateřské se jí ale změnily hodnoty, už nechtěla celý den sedět v kanceláři. Začala hledat práci, která je tvořivější, dá se dělat z domova a kdy je potřeba, aby se v mezičase ještě stihla postarat o malé děti. Vybrala si tvorbu webových stránek, absolvovala rekvalifikační kurz a dnes má svoji firmu Web od sousedky. "Jméno vymyslel můj tatínek, že prý se mě nebudou bát oslovit i normální lidi z okolí. A chytlo se to. Teď dělám web nejen sousedům, ale obracejí se na mě i firmy, kterým se líbí moje práce," říká Boušková.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.