Společnost Kiwi.com má nový tým Care.Kiwi.com starající se o CSR aktivity společnosti. Na mikulášském večírku nadělila hodnotné dary třem neziskovým organizacím. Celkem 800 tisíc korun rozdělila mezi organizace Loono, Projekt SPOLU a Spolek pro efektivní altruismus. Zástupci jednotlivých společností si převzali šeky z rukou výkonné ředitelky Kiwi.com Lucie Brešové. Na večírku se vybralo 15 tisíc korun, které podpoří Misi naděje.

Správce nemovitostních fondů Arcona Capital uspěl v 17. ročníku soutěže CIJ Awards 2017 pro Českou republiku. Společnost si odnesla vítězství v kategorii "Nejlepší správce aktiv". Cenu převzali Guy Barker, výkonný ředitel společnosti Arcona Capital, a Zbyněk Laube, ředitel Správy aktiv společnosti Arcona Capital pro střední Evropu.

V článku se dále dozvíte

  • Kiwi.com rozdělilo 800 tisíc korun třem neziskovým organizacím.
  • Společnost Arcona Capital uspěla v soutěži CIJ Awards.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru