Polovina připojení k internetu je z mobilu

Mobilní telefony dohánějí osobní počítače v počtu připojení k internetu. I v Česku už 39 procent (u mužů), respektive 49 procent (u žen) připojení pochází ze smartphonů. Podle dat společnosti Aitom je u žen mobil dokonce nejčastěji používané zařízení, zatímco muži používají počítač v 57 procentech případů, častěji přitom notebook než stolní PC. Čtyři procenta v obou případech připadají na tablety. Velké rozdíly jsou ve věkových kategoriích, lidé ve věku 45 až 50 let použijí mobil k připojení k telefonu pouze ve čtvrtině případů.

Zoner Photo Studio si rozumí s iPhony

Zoner vydal další aktualizaci svého fotografického editoru. Zásadní novinkou je podpora nového formátu fotografií HEIF, který v iOS 11 začal používat Apple místo standardního formátu JPEG. Zoner je první, kdo fotografie z iPhonů umožňuje editovat v aplikaci pro Windows. Nová verze přidává také lepší nástroje pro retuši snímků nebo funkci polarizace pro zvýraznění mraků na obloze.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.