Loterijní skupina Sazka Group začala prostřednictvím J&T Banky nabízet investorům vlastní pětileté eurové dluhopisy. Na trhu chce prodejem bondů se čtyřprocentním ročním úrokem získat až 200 milionů eur (5,1 miliardy korun).

Peníze plánuje podle svého finančního ředitele Petra Stöhra použít na rozvoj svých stávajících aktiv, mezi která patří česká společnost Sazka nebo podíly v zahraničních loterijních společnostech, jako je například řecký OPAP, italská Lottoitalia nebo rakouské Casinos Austria či Österreichische Lotterien. Stöhr nevyloučil ani to, že Sazka Group peníze z dluhopisů využije na případnou další expanzi v zahraničí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.