Na rusko-českém podnikatelském fóru v Jekatěrinburgu v pátek české a ruské podniky podepsaly dalších šest dohod.  Fórum tak navázalo na předchozí jednání, která se uskutečnila v Moskvě a v průběhu nichž české firmy podepsaly smlouvy a memoranda o spolupráci v celkové hodnotě 19 miliard korun.

České firmy v Moskvě podepsaly dohody za 19 miliard. Do Ruska budou dodávat traktory, léky i letecké motory

"České podniky nabízí vysokou technologickou kvalitu a zkušenosti s ruským trhem. Věřím, že dnešní jednání jim přinesou nové kontakty a pomohou rozvinout spolupráci na místním trhu," řekl v pátek v Jekatěrinburgu Jaroslav Hanák, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.